Wie worden de ICT-coördinatoren van het jaar 2025?
Impact Connecting start de zoektocht naar de beste ICT-coördinatoren in Vlaanderen. Met de ICTrofee 2025 wil de organisatie erkenning geven aan een technisch en een pedagogisch ICT-coördinator die uitblinken in hun vakgebied.
Op deze pagina
Iedereen werkzaam in het Vlaamse onderwijs kan tot en met 5 januari 2025 een ICT-coördinator nomineren via de website van Impact Connecting. Het initiatief zet in op erkenning voor de cruciale rol van ICT-coördinatoren bij de digitale transformatie in het onderwijs. De organisatie onderscheidt twee categorieën: technisch en pedagogisch.
Een vakjury selecteert na de nominatieronde twee winnaars, die bekendgemaakt worden tijdens de ICT-praktijkdag op 3 februari 2025 in Leuven. De winnaars ontvangen een prijs, gesponsord door Microsoft for Education en Google for Education.
Focus op digitale transformatie in het onderwijs
Impact Connecting neemt de organisatie over van Vicli, die de award eerder beheerde. Volgens Mario Kicken van Impact Connecting verdienen ICT-coördinatoren meer zichtbaarheid voor hun bijdrage aan zowel technische ondersteuning als pedagogische vooruitgang. De wedstrijd biedt een platform om hun werk te waarderen en te vieren.
Met deze jaarlijkse prijs wil Impact Connecting de cruciale rol van ICT-coördinatoren in het Vlaamse onderwijs onderstrepen. Zowel de technische als de pedagogische aspecten worden beoordeeld, wat hun brede inzet benadrukt.
Meer informatie over de nominaties is te vinden op www.impactco.be/ictrofee-2025.
Cédric Van Loon Journalist
Cédric Van Loon schrijft sinds 2019 voor Schoolit over de apps, toestellen en AI-tools waarmee scholen werken, van NotebookLM tot Chromebooks. Hij ging langs bij De Liereling, de eerste Digital School van de Benelux, en test laptops voor de klas. Bij ITdaily volgt hij de digitale werkplek en datacenters.
Meer in Klas
European Teacher Survey 2026: meer AI-gebruik, maar vraag naar bewijs blijft25 september 2026
AI in het onderwijs vraagt om meer dan richtlijnen4 september 2026
StudyChat helpt intussen meer dan 10.000 scholieren bij studiekeuze28 augustus 2026
Dassault Systèmes lanceert 16e editie van AAKRUTI-wedstrijd voor studenten25 juni 2026