Communicatie-app ParentCom voegt Oekraïens gratis toe aan vertaalpakket

- Cédric Van Loon

Nu er op onze schoolbanken heel wat Oekraïense leerlingen plaats nemen, biedt ParentCom het Oekraïense taalpakket gratis aan.

Parentcom is een volledig cloud-gebaseerd platform, met directe integratie tussen websites en apps. Het ultieme doel is een gecentraliseerde ouder- en schoolcommunicatie, die komaf maakt met de formuliertjes en de heen-en-weermapjes in de boekentas. Die éénduidigheid vermijdt dubbel werk, ontziet ook de leerkrachten administratief en geeft een geloofwaardigheid die de ouderbetrokkenheid verhoogt.

Om iedereen aan boord te krijgen, biedt Parentcom nu ook (ver)taalpakketten aan naar heel wat verschillende talen. De huidige talen zijn Arabisch, Engels, Duits, Frans, Spaans, Nederlands, Portugees, Pools, Russisch, Turks, en vereenvoudigd Chinees. Nu voegt Oekraïens toe als gratis taalpakket.

Het ParentCom-platform wordt al in heel wat Nederlandse scholen ingezet, en wint ook in Vlaanderen terrein.